Компанія “Haberman Ilett LLP”, заснована в 2013 році, є найбільшою незалежною компанією у своїй сфері у Великобританії. Основним напрямком роботи нашої компанії є надання послуг  бухгалтерської та фінансової експертизи під час судових та арбітражних розглядів, а також при альтернативному врегулюванні спірних ситуацій. Наші засновники, Філіп Хейберман та Френк Айлетт, є одними з найбільш відомих експертних свідків у світі, маючи разом понад тридцять років досвіду у ролі партнерів до заснування власної компанії.

Ми надаємо експертні послуги при спорах, спричинених комерційними та контрактними скаргами, корпоративних конфліктах, претензіях у рамках інвестиційних угод, розглядах щодо недобросовісної конкуренції та порушень антимонопольного законодавства, а також при спорах, що випливають із корпоративних транзакцій. Ми також приймаємо призначення на роль незалежного арбітра, або виступаємо на стороні продавця або покупця, при спорах стосовно передавальної звітності.

Ми відрізняємося від наших конкурентів тим, що пропонуємо дійсно незалежні послуги. Там, де великі консалтингові компанії обмежені конфліктами інтересів, або коли може скластися враження, що їх експертна думка може піддаватися впливу комерційних взаємовідносин з великими клієнтами, наша компанія є незалежною та надає послуги виключно в області форензік, із якістю та глибиною експертизи, які Ви б очікували від компаній “великої четвірки”.

У нашій компанії працюють також україномовні та російськомовні спеціалісти, що сприяє найбільш ефективній взаємодії з клієнтами з України, а також з Росії та інших країн СНД.

Якщо Ви потребуєте експертизи щодо бухгалтерського або фінансового аспекту Вашого спору, ми можемо допомогти.

ПОСЛУГИ

Наше залучення до успішного вирішення комерційного спору залежить від обставин справи.

На ранній стадії виникнення конфлікту досить легко заглибитися в деталі і втратити кінцеву мету, чи то досягнення домовленості сторін щодо спірного питання (і, можливо, подальше комерційне співробітництво), чи отримання рішення суду або арбітражного трибуналу. На даному етапі ми можемо надати об’єктивну і незалежну попередню оцінку збитку для більш впевненого планування підходу до вирішення спору.

На більш пізній стадії, незалежно від того, чи було ініційовано судовий або арбітражний розгляд, ми можемо надати підтримку у сфері фінансових питань у переговорному процесі, адаптуючи наш підхід залежно від природи спору. Так, наприклад, клієнтові може знадобитися звіт про нанесені збитки, який можна було б надати іншій стороні у спірній ситуації, або проведення незалежної оцінки щодо впливу певних операцій на діяльність та фінансові показники компанії. З нашим досвідом проведення переговорів та посередництва, ми можемо надати професійну підтримку в цьому процесі.

В рамках судових та арбітражних розглядів, ми надаємо послуги експерта-бухгалтера в трьох головних сферах:

  • Розрахунок збитку, у тому числі через оцінку вартості бізнесу
  • Консультування з фінансових питань, що мають відношення до встановлення відповідальності та причинно-наслідкових зв’язків
  • Надання об’єктивного тлумачення фінансових та бухгалтерських аспектів спору

Наші послуги не обмежуються сторонами у конфлікті – ми також надаємо послуги арбітрів та приймаємо призначення експертом-бухгалтером від арбітражних трибуналів. Крім того, ми пропонуємо послуги з альтернативного врегулювання спорів, зокрема надання висновку незалежного експерта з обов’язковим виконанням сторонами та послуги медіації.

Для отримання більш докладної інформації українською мовою Ви можете зв’язатися з Олегом Гринюком:

Старший Консультант
Тел: +44 (0)20 3096 6643
Консультант
Тел: +44 (0)20 3096 6644

Conflict free expertise in accounting and financial matters