Основним напрямком роботи компанії “Haberman Ilett” є надання послуг у сфері бухгалтерської та фінансової експертизи (форензік) під час судових та арбітражних розглядів.  Вона була заснована у 2013 році і є найбільшою незалежною компанією у своїй сфері у Великобританії. Ії засновники, Філіп Хейберман (Philip Haberman) та Френк Айлетт (Frank Ilett), є одними з навідоміших експертних свідків у світі, маючи разом понад тридцять років досвіду у ролі партнерів “великої четвірки” до створення власної компанії.

Ми надаємо експертні послуги при спорах, що виникають у результаті комерційних та контрактних скарг, корпоративних конфліктах, претензіях у рамках інвестиційних угод, розглядах щодо недобросовісної конкуренції та порушень антимонопольного законодавства, а також при спорах, пов’язаних із корпоративними транзакціями. Ми також приймаємо призначення на роль незалежного арбітра, або виступаємо на стороні продавця або покупця, при спорах щодо фінальної звітності, яка готується для передачі бізнесу покупцеві.

Ми відрізняємося від наших конкурентів тим, що пропонуємо дійсно незалежні послуги. Наша компанія надає послуги виключно в області форензік, із якістю та глибиною експертизи рівня компаній “великої четвірки”.  Однак тоді як великі консалтингові компанії можуть бути обмежені конфліктами інтересів, або може скластися враження, що їх експертна думка може зазнавати впливу комерційних взаємовідносин із великими клієнтами, Haberman Ilett є незалежною.

У нашій компанії працюють україномовні та російськомовні спеціалісти, що дозволяє досягнути ефективної взаємодії із клієнтами з України та СНД.

Якщо у контексті будь-якого спору у Вас виникне потреба в експертизі щодо бухгалтерського або фінансового аспекту спору, ми можемо допомогти.

ПОСЛУГИ

Наше залучення до успішного вирішення комерційного спору залежить від обставин справи.

На ранній стадії ми можемо надати об’єктивну попередню оцінку збитку для більш поінформованого планування підходу до вирішення спору. Це важливо, бо на ранній стадії виникнення конфлікту легко зануритись у деталі і втратити чітке бачення кінцевої мети, якою вона б не була: врегулювання спірного питання (і, можливо, подальше комерційне співробітництво) або отримання рішення суду або арбітражного трибуналу.

На більш пізній стадії, незалежно від того, чи було ініційовано судовий або арбітражний розгляд, ми можемо надати підтримку у сфері фінансових питань у переговорному процесі, адаптуючи наш підхід залежно від природи спору. Наприклад, ми можемо підготувати звіт щодо зазнаних збитків, який може бути наданий другий стороні для врегулювання спору або провести незалежну оцінку впливу певних операцій на діяльність та фінансові показники компанії. Ми маємо широкий досвід проведення переговорів та посередництва, завдяки чому ми можемо надати якісну професійну підтримку в цьому процесі.

Безпосередньо у рамках судових та арбітражних розглядів, ми надаємо послуги експерта-бухгалтера в трьох головних сферах:

  • Розрахунок збитку, у тому числі через оцінку вартості бізнесу,
  • Консультування з фінансових питань, що дозволяють встановити відповідальність та причинно-наслідкові зв’язки,
  • Надання об’єктивного тлумачення фінансових та бухгалтерських аспектів спору.

Наші послуги не обмежуються представленням сторін конфлікту – ми також виступаємо у ролі арбітрів та приймаємо призначення експертом-бухгалтером від арбітражних трибуналів. Крім того, ми пропонуємо послуги з альтернативного врегулювання спорів, зокрема надання висновку незалежного експерта з обов’язковим виконанням сторонами та послуги медіації.

Для отримання більш докладної інформації українською мовою Ви можете зв’язатися з Олегом Гринюком та Олесею Прантюк:

Директор (Форензік)
Тел: +44 (0)20 3096 6643
Cтарший Консультант
Тел: +44 (0)20 3096 6644

Conflict free expertise in accounting and financial matters